Strona GłównaOpis technoligiiGaleriaKontakt


Wykorzystanie:

Nasza działalność jest wykorzystywana obecnie przez ponad 100 przedsiębiorstw przemysłu elektromaszynowego z całej Polski. Wykonujemy tą metodą od 1991 roku tabliczki informacyjne i znamionowe, emblematy firmowe, płyty czołowe i pulpity do maszyn, tabliczki ostrzegawcze (także żółte tło), różnorakie instrukcje itp.


Nasze tabliczki zdobią obrabiarki do metali i drewna, pompy, urządzenia dla przemysłu spożywczego i chemicznego, maszyny rolnicze, urządzenia okrętowe i medyczne, zbiorniki ciśnieniowe oraz setki innych urządzeń.
Proponujemy Wam wykorzystanie naszej działalności i skorzystanie z naszych usług. Zapewniamy rewelacyjnie niskie ceny, najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji. Wykonujemy nadruki na blachę o różnej grubości od 0,5 mm o maksymalnych wymiarach 680 x 440 mm. Tabliczki montuje się na nity (wykonujemy otworzy pod nie), klejem lub możliwe jest zamówienie ich z warstwą samoprzylepną na spodniej stronie.


Szczególną formę przybrała nasza działalność w zakresie odtwarzania z maszyn starszych zniszczonych tabliczek informacyjnych. Chodzi tu przede wszystkim o obrabiarki do metali. Mamy w swoich archiwach olbrzymią ilość klisz (matryc) tabliczek do obrabiarek polskich ale także rosyjskich, czeskich, rumuńskich, niemieckich czy francuskich dla całej masy firm wykonujących remonty takich maszyn w Polsce.
W przypadku zainteresowania prosimy skontaktować się z nami a prześlemy Wam szeroki zestaw przykładów tabliczek u nas wykonanych w celu lepszego zorientowania się w możliwościach. Przesyłanie rysunków, zamówień, plików prosimy uzgodnić telefonicznie. Gotowe zamówienia wysyłamy pocztą lub przesyłką kurierską. Mamy nadzieję, że dzięki naszym tabliczkom Wasze urządzenia zyskają na estetyce, funkcjonalności i trwałości.